ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата: 03.06.2021 13:42

Щовівторка в приміщенні Новодунаєвецької селищної ради за адресою: смт. Дунаївці, вул.Чорновола, 19 відбуватиметься прийом громадян, який буде проводити заступник начальника відділу обслуговування громадян №5 головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Порчинська

Години прийому 08.00 - 13.00

Перелік послуг

• Надання довідкової інформації(номери телефонів,адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).

• Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління.

• Надання консультацій, роз'яснень щодо застосування законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов'язків платників ЄСВ та застрахованих осіб.

• Видача виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок.

• Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.

• Видача пенсійного посвідчення.

• Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.

• Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.

• Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для прзначення (перерахунку) пенсій.

• Прийом заяв та документів щодо:

• переведення виплати пенсії за новим місцем проживання;

• виплати пенсії за довіреністю;

• зміни способу виплати пенсії;

• поновлення виплати пенсії;

• перерахунку презначених пенсій.

• Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними.