ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

Дата: 18.06.2021 13:58

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу. Бажаю завжди залишатися в строю енергійних, відважних, цілеспрямованих, добрих, героїв медичної діяльності.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

З повагою, селищний голова Антон КАМІНСЬКИЙ