ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Дата: 26.06.2021 13:31

Випускний вечір – урочисте, радісне та водночас хвилююче свято, особливо для вас, шановні випускники. Сьогодні ви на порозі дорослого життя, дорога до якого починається зі школи. Шкільні роки – це найяскравіша та найбільш наповнена приємними спогадами та новими відкриттями пора, пора великих сподівань. Попереду – нові вершини та досягнення, а також цікаве і водночас непросте самостійне доросле життя. Сьогодні ви будуєте своє майбутнє, а здобуті знання та вміння будуть тим безцінним багатством, яке слугуватиме вам усе подальше життя. Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. Щасти вам у всьому!

З повагою, селищний голова Антон КАМІНСЬКИЙ