ДЕНЬ ПРАПОРА!

Дата: 23.08.2021 12:46

23 серпня з нагоди Дня Прапора та напередодні 30-ї річниці Незалежності України в селищі Дунаївці на території Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась урочиста частина святкування. Право підняти Прапор України було надано учаснику АТО Олександру Фіняку.

З вітальним словом виступила секретар Новодунаєвецької селищної ради Тетяна Козярецька, яка разом із першим заступником Станіславом Грушкевичом  вручила грамоти та подарунки Новодунаєвецької селищної ради та Хмельницької обласної ради жителям громади  за вагомий внесок у соціально – економічний розвиток територіальної громади, сумлінну працю, активну громадську позицію.

Продовжили святкову програму Анастасія Саврацька, Аня Шкапоїд, Ростислав Катеринко та танцювальний колектив VIP які дарували гостям та жителям селища пісні та запальні танці.

До пам’ятних знаків селища були покладені квіти.