З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 01.10.2021 08:24

Дорогі освітяни, ветерани педагогічної ниви!

У цей світлий день прийміть сердечні привітання із професійним святом – Днем працівників освіти. Освітянська родина Новодунаєвецької територіальної  громади  об’єднує педагогів закладів  загальної середньої освіти, дошкільної освіти, шкільних бібліотекарів, технічних працівників, тренерів – всіх тих, хто з любов’ю сіє плідні врожаї в країні знань. Ви надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці.
           Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, завжди супроводжують успіхи, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають досягнення ваших учнів! Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами та поколіннями справжніх громадян і фахівців своєї справи.
   Бажаю вам  миру, добробуту, благополуччя, творчих сил і наснаги,  нових педагогічних звершень.  Нехай удача буде вам вірним супутником у житті.  Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою, Новодунаєвецький селищний голова

Антон КАМІНСЬКИЙ