Перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника НВК "Морозівська ЗОШ І-ІІІст. ДНЗ"

Дата: 01.10.2021 16:13

30 вересня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника НВК «Морозівська ЗОШ І- ІІІ ст. – ДНЗ» Новодунаєвецької селищної ради.
На засіданні члени конкурсної комісії розглянули питання:
1. Про затвердження порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаевецької селищної ради.
2. Про дотримання норм Положення про конкурс на посаду керівника закладу
загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради затвердженого рішенням Новодунаєвецької селищної ради від 17 серпня 2017 р. № 1-21/2017 (зі змінами від 06 липня 2018 № 4- 29/2018, зі змінами від 17 липня 2020 № 2- 51/2020, зі змінами від 15 червня 2021 № 2-8/2021, зі змінами від 29 вересня 2021 № 4-11/2021 ).
3. Про розгляд документів, поданих претендентом на участь у конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради та допуск/не допуск до етапів конкурсного відбору.
4. Про делегування представника від конкурсної комісії для ознайомлення кандидата із закладом освіти та затвердження графіка знайомства претендента із закладом.
5. Про затвердження дати та часу проведення етапів конкурсного відбору та встановлення тривалості проведення тестування на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаевецької селищної ради
6. Про розгляд і затвердження білетів тестових завдань перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та ситуаційних завдань для перевірки професійних компетентностей та їх оцінювання. На участь у конкурсі подана одна заява. Конкурсанта допущено до наступного етапу конкурсу. 05 жовтня 2021 року відбудеться знайомство кандидата на посаду керівника НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст.- ДНЗ» із закладом освіти та колективом.
Наступні етапи конкурсу:
– 08 жовтня 2021 року о 10.00 І етап конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради (тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та вирішення ситуаційного завдання).
Місце проведення: Новодунаєвецька селищна рада
– 08 жовтня 2021 року о 12.00 ІІ етап конкурсного відбору на посаду керівника
закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради (презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти і надання відповідей на запитання членів комісії).
Місце проведення: Новодунаєвецька селищна рада

Додаток 1 до протоколу від 30.09.2021