Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 11.10.2021 16:47

8 жовтня 2021 року відбувся другий та заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади керівника НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ» Новодунаєвецької селищної ради.
Перший етап проходив у вигляді письмого іспиту на знання законодавства у сфері освіти та вміння «розв’язати» ситуаційне завданн
я. За результатами письмого завдання кандидат показала високі знання в освітній галузі законодавства та була допущена до наступного етапу.
Заключний етап полягав в представлені конкурсній комісії напрацьованого перспективного плану розвитку навчального закладу. Поряд з цим у членів конкурсної комісії була можливість задати конкурсанту запитання.
За результатами двох етапів конкурсного відбору визнано переможця конкурсу на заміщення вакантної посади керівника НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» – Розгонюк Оксана Миколаївна.

Додаток до протоколу