ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕНОЇ РОБОТИ ПО ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата: 20.12.2021 10:42

Міжнародна акція « 16 днів проти насильства», яка  тривала з 25 листопада по 10 грудня, завершилась . У Новодунаєвецькій  ТГ межах цієї акції  суб’єктами відповідальними за реалізацію заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству проводилися тематичні заходи. Пріоритетним напрямком роботи відповідних структурних підрозділів було привернення уваги громадськості до актуальних для нашого суспільства проблем  та подолання домашнього насильства .

Дільничними поліцейськими, відділом соціального захисту та праці, КУ «Центр надання соціальних послуг», «Службою у справах дітей» проведено  інформаційно –просвітницькі , правові заходи з учнівською молоддю та жителями нашої громади, де акцентувалася увага  на тому, що безвихідних ситуацій не буває.

Активно  долучились до акції всі  ЗЗСО, в яких було проведено виховні заходи та конкурс на кращий відеоролик   «Життя без насильства», «Всі ми різні, але рівні».

Кожен, хто потерпає від насильства має сказати "Ні!" насильству у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі.

Почни з себе, зі своєї сім’ї. Тому що подолання такого негативного явища, як домашнє насильство за ознакою статі ,можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина України.

Не знаєте ,як захистити себе? Звертайтеся на національні «гарячі» лінії

правової  допомоги  0-800-213-103,

протидії насильству в сім’ї 0-800-500-335,

дитяча гаряча лінія  0-800-500-225,

захисту прав людини 0-800-501-720

та отримайте безоплатну анонімну правову і психологічну консультації .