"З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ" ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПРОВЕЛИ В СЕЛИЩІ ДУНАЇВЦІ

Дата: 16.05.2022 08:46

Дитячо-юнацький футбольний турнір "З Україною в серці" провели в селищі Дунаївці.

Сьогодні, в цей важкий для України час, особливою категорією звісно ж є діти. З метою надати нашим майбутнім чемпіонам трішки психологічного розвантаження - у селищі Дунаївці організували турнір, в якому взяли участь дев'ять команд. В складах команд тренуються й діти вимушено переселені з різних куточків України. Змагання пройшли у двох вікових категоріях: 2009-2010 р.н. та 2012-2013 р.н.

Відкривали турнір Голова Хмельницької обласної асоціації - Ігор Хіблін, голова Кам'янець-Подільської районної асоціації - Микола Кулик, Голова Новодунаєвецької селищної ТГ - Антон Камінський. Кожен з авторитетних гостей висловив слова вдячності за мужність та відвагу захисників нашої неньки України. Хвилиною мовчання пом'янули всіх, хто віддав найцінніше за наше майбутнє.

Далі розпочались баталії на полях.

По завершенні матчів відбулась церемонія нагородження. Всі команди учасниці отримали від Голови ХОАФ Ігоря Хібліна футбольні м'ячі. Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та кубками. Індивідуальні призи також отримали кращі гравці в кожній з команд-учасниць.

Переможці та призери у віковій категорії 2009-2010 р.н.:

1. ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський (тренер - Сергій Горенко)
  2. Спортлідер смт.Дунаївці (тренер - Володимир Монастирський)
  3. ДЮСШ Городок (тренер - Олександр Кульпа)

Переможці та призери у віковій категорії 2009-2010 р.н.:

1. ДЮСШ Дунаївці (тренер - Дмитро Калинюк)
  2. Спортлідер смт.Дунаївці (тренер - Володимир Монастирський)
  3. ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський (тренер - Сергій Горенко)

Все буде - Україна!

( інформація « Хмельницька обласна асоціація футболу»)