22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 15:52

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

У цей день  81 рік тому розпочався найкривавіший період у Другій світовій війні. Сьогодні ми заново осмислюємо цінність свободи і незалежності, яку ми  виборюємо страшною ціною.  Вшановуючи  пам’ять та схиливши голову у хвилині мовчання перед тими, хто боровся за рідну вітчизну, був противником нацизму та відважно повстав проти ворога, біля меморіалу загиблого воїна виконавчий апарат Новодунаєвецької селищної ради, учні та вчителі Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької селищної ради вшановуючи усіх, хто залишив своє життя на війні, учасники заходу схилили голови на знак глибокої пошани та поклали квіти до меморіалу. Перемога за Україною.