ОГОЛОШЕННЯ КП "ДОБРОБУТ - ВОДОКАНАЛ"

Дата: 09.08.2022 14:45

До відома абонентів КП «Добробут-Водоканал», які користуються послугою водопостачання та водовідведення.

Для правильного нарахування за фактично спожиті послуги з водопостачання (водовідведення) необхідно щомісячно знімати показники лічильників в останній день розрахункового місяця та надавати КП «Добробут-Водоканал» у строк не пізніше 10-х робочих днів місяця, наступного за розрахунковим.

Для  передачі показників з фотофіксацією , просимо передавати на телефон абонентської  служби  Viber  0936370026.

При цьому необхідно вказати:

-Особовий рахунок споживача;

-ПІБ споживача, адреса, вулиця, будинок, квартира.

Примітка:

-Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення » затверджені постановою Кабінету Міністрів України №690 від 05.07.2019 р споживач зобов'язаний щомісячно знімати та передавати підприємству показники індивідуальних приладів обліку води та проводити оплату до 20 числа місяця.

Дякуємо за розуміння.

КП «Добробут-Водоканал»