Вітаємо із 100 - річним ювілеєм!
Вітаємо із 100 – річним ювілеєм!
10 серпня 2022 року свій 100 -річний ювілей святкує добра, світла, щира жінка, найкраща у світі матуся, бабуся та прабабуся, жителька села Малий Карабчіїв – Молодецька Марія Андріївна. Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Протягом життя ювілярка зазнала багато радості але і багато біди, поховала сина, пережила голод, війну. Але, незважаючи на поважний вік, ювілярка надихає оточуючих своєю життєвою силою, мудрістю, багатим досвідом та незламністю.
Зі словами щирих побажань завітали до ювілярки Новодунаєвецький селищний голова Антон Камінський, секретар селищної ради Тетяна Козярецька, староста Томашівського старостинського округу Сергій Коляновський, діловод села Малий Карабчіїв Наталя Язаджі, депутат Новодунаєвецької селищної ради Віталій Фурман, голова ФГ «МАКАЛЮК» Віталій Макалюк та вдячні жителі села.
Вітаючи із ювілеєм, зичимо міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, невичерпної енергії та Божого благословення. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю.