На Хмельниччині зменшилась кількість зворих на COVID -19

Дата: 10.11.2022 09:21

На Хмельниччині зменшилась кількість

нових хворих на COVID-19!

У зв’язку із введенням стабілізаційних відключень електроенергії та для підтримки дієздатності серверів електронної інтегрованої системи спостереження за хворобами (ЕЛІССЗ)  по області ми можемо проаналізувати лише захворюваність з 31 жовтня до 3 листопада. Дані з 4 до 6 листопада будуть включені у звітність наступного тижня. Отже,  за 4 дні  кількість нових хворих на COVID-19 складає 456 випадків.  До закладів охорони здоров′я області госпіталізували 71 особу. Внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померли 3 людей. Одужали 819 громадян.

За даними Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за 44 тижні 2022р. (31.10 – 06.11) на підпорядкованій  території зареєстровано 25 хворих з підтвердженим діагнозом  COVID-19. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових хворих зменшилась на 39,1%. Частка  занедужавших дітей складає – 20,0%. Минулого тижня до КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» ДМР довелося госпіталізувати 12 громадян. Одужали – 108 хворих.

Що ж до ситуації у громадах:

- Дунаєвецька ТГ – захворіло 20 осіб з них 25,0 % діти

- Новодунаєвецька ТГ – захворіло 3 дорослих

- Маківська ТГ – захворюваність не реєструвалась

- Смотрицька ТГ – захворіло 2 дорослих

Наголошуємо на необхідності дотримання протиепідемічних заходів. Також, якщо перебуваєте в безпеці, зверніться до найближчого пункту чи центру вакцинації  та зробіть щеплення  проти COVID-19. За таких умов зможете  уникнути важкого перебігу хвороби та госпіталізації.

Будьте здорові та не хворійте!