Кількість нових випадків захворювання на COVID -19 на Хмельниччині зменшилась.

Дата: 15.11.2022 15:34

На 17% менше нових випадків COVID-19 на Хмельниччині та

на 12 % менше -  на Дунаєвеччині!

За період з 4 по 10 листопада у Хмельницькій області зафіксовано 379 випадків  COVID-19.  Серед них – 42 дитини до 17 років. До закладів охорони здоров′я краю госпіталізували 109 осіб (на 38 більш, ніж тижнем раніше). Внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померли 5 людей. Одужали 656 громадян.

За даними Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за 45 тижнів 2022 р. (07.11 – 13.11) на підпорядкованій  території зареєстровано 22 хворих з підтвердженим діагнозом  COVID-19, що є на 3 випадки менше за попередній тиждень. Частка  занедужавших дітей складає – 22,7%. Минулого тижня до КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» ДМР довелося госпіталізувати 8 громадян (на 4 хворих  менше). Одужали – 13 занедужавших.

Що ж до ситуації у громадах:

- Дунаєвецька ТГ – захворіло 11 осіб з них 18,2 % діти

- Новодунаєвецька ТГ – захворіло 10 осіб з них 30,0 % діти

- Маківська ТГ – захворів 1 дорослий

- Смотрицька ТГ – захворювання не реєструвалось

Дбаймо про здоров′я своє та тих, хто поруч: дотримуймося протиепідемічних заходів та  вакцинуймося  проти COVID-19.

Будьте здорові та не хворійте!