Кількість хворих на COVID -19 на Хмельниччині зменшилась.

Дата: 25.11.2022 15:23

На Хмельниччині за тиждень захворюваність на COVID-19 зменшилась на понад чверть!

За період з 11 по 17 листопада у Хмельницькій області зафіксовано 279 випадків  COVID-19 (захворіли на 100 осіб менше ніж тижнем раніше).  До закладів охорони здоров′я краю госпіталізували 93 особи (на 16 менше). Внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померли 4 людей. Одужали 504 громадянина.

За даними Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за 46 тиж. 2022р. (14.11 – 20.11) на підпорядкованій  території зареєстровано 20 хворих з підтвердженим діагнозом  COVID-19 (на 9,1% менше). Частка  занедужавших дітей складає – 25,0%. Потребували госпіталізації до КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» ДМР  10 громадян (на 2 хворих  більше). Одужали – 21 хворий.

Розподіл захворюваності по громадах:

- Дунаєвецька ТГ – захворіло 13 осіб з них 30,7 % діти

- Новодунаєвецька ТГ – захворіло 2 дорослих

- Маківська ТГ – захворів 4 дорослий

- Смотрицька ТГ – захворіла 1 дитина

У зв’язку з погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, і відтак, відсутністю теплопостачання, можливі переохолодження, вірогідне підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, COVID-19. Одним з найбільш дієвих методів уникнення розповсюдження респіраторних хвороб є дотримання соціальної дистанції, миття рук, використання дезінфекційних засобів і засобів індивідуального захисту – масок та респіраторів.

Рекомендуємо дотримуватися протиепідемічних засобів та вакцинуватися проти COVID-19 та грипу.

Будьте здорові та не хворійте!