З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Дата: 05.12.2022 08:00

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою.

В Україні волонтерський рух зародився у 90-их роках, а розцвів у 2014 році під час початку війни з росією.

Справжню ціну волонтерам тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці, які захищають країну від країни агресора. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили України відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Уся країна пишається нашими волонтерами, людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності.

Висловлюю вдячність за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу, в наших громадян! Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

З повагою, Новодунаєвецький селищний голова

Антон КАМІНСЬКИЙ