Нова комп’ютерна техніка для освітян Новодунаєвецької селищної ради

Дата: 17.01.2023 17:35

Сьогодні, в час коли наша країна вчергове виборює свою незалежність, роль освітян є надважливою, адже саме вони виховують та формують молоде покоління, яке в майбутньому відбудовуватиме Україну. Про це сказав начальник ОВА Сергій Гамалій під час наради з представниками освітньої галузі на якій за підтримки Міністерства освіти і науки України, за сприяння Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) Новодунаєвецька селищна рада отримала сертифікати на 15 ноутбуків (хромбукків) та 7 School Box (канцелярське приладдя) для забезпечення належних умов надання якісних освітніх послуг.