ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Дата: 20.02.2023 11:19

Щороку, 20 лютого, в Україні відзначають пам’ятний день – День Героїв Небесної сотні.

Цього року, під час повномасштабного вторгнення рф  День Героїв Небесної сотні проходить під гаслом "Небесна сотня – перші герої російсько-української війни". Це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України. Надзвичайно важливо сьогодні, особливо під час війни, не забувати з чого усе почалося. Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності - за європейські цінності, за свободу.

Дев’ять років тому, вперше на майдані, прозвучало Слава Україні! Героям Слава!

Хай пам'ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.