COVID - 19: ситуація в Хмельницькій області

Дата: 21.02.2023 14:02

COVID-19:

ситуація у Хмельницькій області !

З 10.02 до 16.02.2023 року на Хмельниччині зареєстровано 578 випадків COVID-19 (431 на тижні, що минув). До закладів охорони здоров′я шпиталізували 98 осіб (на 15 більше). Одужали 336 осіб ( на 225 більше). Через ускладнення спричиненні COVID-19, на жаль, померли 2 хворих.

На підпорядкованій  території Дунаєвецькому відділенню Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» зареєстровано 25 хворих  (на  14 випадків більше, ніж тижнем раніше). Госпіталізації потребували 7 хворих (на 2 більше). Одужали 21 хворий, що є на 11 більше.

Розподіл захворюваності по громадах:

- Дунаєвецька ТГ –  52,0% захворілих ( 100% на тижні, що минув);

- Новодунаєвецька ТГ –  44,0% захворілих;

- Маківська ТГ – захворюваність не реєструвалась;

- Смотрицька ТГ – 4,0% захворілих.

Лікарі наголошують: тепла, як для лютого, погода може бути оманливою та призвести до підвищення рівня захворюваності на сезонні недуги та COVID-19. Тому не варто забувати про профілактику й дотримання профілактичних заходів: одягайте маски в місцях великого скупчення людей та громадському транспорті; дотримуйтесь соціальної дистанції;  регулярно мийте руки з милом.

І пам’ятайте, найкращою профілактикою є вакцинація. Якщо ж відчуваєте симптоми хвороби – не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

Будьте здорові та не хворійте!