ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ

Дата: 03.03.2023 14:45

Як шкода тих, кого забрали небеса,

Кого війна в безсмертні списки записала,

Хай згасла свічка, але пам’ять не згаса,

Бо нас  Вона своїм  життям від смерті захищала.

03 березня 2023 року на території Морозівської гімназії відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Альоні Новіцькій, загиблому військовому медику.

На подвір’ї її  рідного навчального закладу зійшлися вчителі, родичі, друзі, однокласники, представники влади та небайдужі жителі села.

Схиливши голови під час хвилини мовчання, присутні віддали шану усім Героям, які загинули у боротьбі за незалежність, свободу, єдність та територіальну цілісність нашої України.

Після зворушливих слів про загиблу Альону, отець Ярослав освятив пам’ятний знак до якого присутні поклали квіти та запалені лампадки.

Світла пам'ять про Альону Новіцьку (Кушнір) назавжди залишиться в наших серцях.

Слава Україні! Героям Слава!