COVID -19: ситуація у Хмельницькій області

Дата: 06.03.2023 16:51

COVID-19: ситуація на Хмельниччині !

З 24 лютого до 2 березня 2023 року у  Хмельницькій області зареєстровано 1 026 випадків COVID-19 (863 на тижні, що минув). До закладів охорони здоров′я шпиталізували 151 особу (на 14 більше). Одужали 698 громадян  ( на 139 більше). Через ускладнення спричиненні COVID-19, на жаль, померли 4 людини.

На підпорядкованій  території Дунаєвецькому відділенню Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» зареєстровано 28 хворих  (на  2 випадки більше, ніж тижнем раніше). Госпіталізації потребували 6 хворих (на 5 менше). Одужали 62 хворих.

Розподіл захворюваності по громадах:

- Дунаєвецька ТГ –  78,6% захворілих;

- Новодунаєвецька ТГ –  14,3% захворілих;

- Маківська ТГ – захворюваність не реєструвалась;

- Смотрицька ТГ – 7,1% захворілих.

Лікарі рекомендують дотримуватись протиепідемічних заходів: одягайте маски в місцях великого скупчення людей та громадському транспорті;  дотримуйтесь соціальної дистанції;  регулярно мийте руки з милом й обробляйте дезінфікуючими засобами.

І пам’ятайте, найкращою профілактикою є вакцинація. Якщо ж відчуваєте симптоми хвороби – не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

Будьте здорові та не хворійте!