Перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Новодунаєвецької селищної ТГ

Дата: 13.03.2023 16:50

У зв’язку із надходженням звернень громадян, щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Новодунаєвецької селищної ради враховуючи пропозиції спільного засідання постійних комісій від 28 лютого 2023 р., селищна рада вирішила оприлюднити проєкт рішення Новодунаєвецької селищної ради про перейменування вулиць та провулків населених пунктів Новодунаєвецької селищної територіальної громади згідно додатку (додаток додається).

Якщо у Вас є пропозиції щодо зміни назв вулиць та провулків, просимо їх надіслати на електронну адресу Новодунаєвецької селищної ради 04406414@mail.gov.ua  або особисто повідомити в селищну раду, а також можна надавати пропозиції старостам відповідних населених пунктів.

Термін подання пропозицій до 20 квітня 2023 року.