Проведено нараду з директорами закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.03.2023 13:54

17 березня  2023 року відділом  освіти Новодунаєвецької селищної ради проведено нараду  з директорами закладів загальної середньої освіти щодо їх діяльності. Традиційно нараду проводила начальник відділу освіти Оксана Стрельська.

У нараді взяли участь заступник Новодунаєвецького селищного голови Ліля Гіджеліцька, головний спеціаліст відділу освіти Ліля Логань, спеціаліст відділу освіти Оксана Каспрук та спеціаліст з дитячого харчування відділу освіти Зінаїда Коротинська.

Під час наради обговорили такі питання:

• підсумки та аналіз Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022 -2023 н.р., конкурс – захист МАН, інших конкурсів та виставок;
  • основні питання атестації педпрацівників у 2023 році;
  • замовлення підручників для 5-6 класів;
  • вирішення проблем під час роботи з програмами ПЗ «КУРС: Школа» та ІСУО;
  • організація харчування в закладах освіти. Аналіз вартості харчування та виконання норм харчування.

Під час наради директори шкіл отримали методичні рекомендації та доручення щодо виконання першочергових завдань.