З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2023 11:36

Ухвалення 28 червня 1996 року Конституції України – стало важливою віхою новітнього українського державотворення.

Сьогодні, в умовах повномаштабного російського вторгнення і численних злочинів окупантів, усі ми по новому оцінюємо значення цінностей, закладених у Конституції. Незмінний упродовж століть цивілізаційний вибір українського народу, ми вкотре відстоюємо у збройній боротьбі проти московскої агресії. Московська влада робила і робить спроби присвоїти українську історію, поцупити наші надбання, наших людей, дітей, майбутнє. Але Україна – незалежна сучасна європейська держава. Конституція визначає, що Україна є правовою державою, яка базується на принципах поваги до особи й недоторканності її прав та свобод, верховенства права, дотримання закону, забороняється дискримінація, а суверенітет та територіальна цілісність є найважливішою функцією держави і усього українського народу, яку майже десять років демонструють на практиці українці, боронячи Україну від російської агресії. Ми успішно протистоїмо агресору, що зневажає юридичні норми, міжнародне право.

Вічна пам’ять усім, чиє життя забрала жорстока російська війна!

Слава нашим Захисникам!

Слава Україні!