Працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" спільно з поліцейським офіцером громади відвідали сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 13.11.2023 14:04

З метою своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" Новодунаєвецької селищної ТГ спільно з поліцейським офіцером громади відвідано сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах сіл Удріївці, Лошківці, Томашівки.

З батьками проведено бесіди щодо попередження неналежного виконання батьківських обов'язків, конфліктів у сім'ї та домашнього насильства.

Вкотре роз'яснено норми законодавства щодо неналежного виконання батьківських обов'язків. Особливу увагу приділено профілактиці зловживання алкоголем та впливу алкоголізму батьків на формування особистості та поведінку дитини.