На Хмельниччині розпочалася робота в рамках регіонального семінару - тренінгу "Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення"

Дата: 01.12.2023 15:30

На Хмельниччині розпочалася робота в рамках регіонального семінару-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення», який проходить з 29 листопада по 01 грудня 2023 р. у м. Кам'янеці-Подільському.

Мета заходу – обмін досвідом та кращими практиками, підвищення спроможності та потенціалу ЦНАПів, в тому числі, побудови ефективної команди, управління якістю під час надання адміністративних послуг, сучасних інформаційних технологій в роботі ЦНАПів.

Участь в заході беруть представники органів влади та місцевого самоврядування, керівники та персонал центрів надання адміністративних послуг.

Даний захід проходить в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується Урядом Швеції та впроваджується ПРООН.