Щорічна інформаційна кампанія "16 днів проти насильства"

Дата: 01.12.2023 15:38

30 листопада 2023 року в рамках щорічної інформаційної кампанії "16 днів проти насильства", було запрошено на спільний захід ГО "Кам'янець - Подільська Ратуша" із службою у справах дітей, відділом соціального захисту населення та праці, КУ "центр надання соціальних послуг" Новодунаєвецької селищної ради та  поліцейськими офіцерами громади, який проходив в Дунаєвецькому ліцеї в  Новодунаєвецької селищної ради.  У даному заході здобувачі освіти прийняли активну участь та глибше зрозуміли поняття "стереотипне мислення", "гендерна рівність", отримали цінні знання щодо дотримання прав людини. Водночас було роз'яснено старшокласникам, чим відрізняється насильство і булінг. Інформаційна кампанія " 16 днів проти насильства" триває.