Маленькі українці Сходу та Півдня України також мають право на диво напередодні Новорічних та Різдвяних свят.

Дата: 15.12.2023 15:18

Цьогоріч, вперше, у Новодунаєвецькій селищній територіальній громаді стартувала благодійна акція "Подаруй для дитини Сходу та Півдня частинку  свята!".

До акції долучилися школярі навчальних закладів та дітки дошкільного закладу Новодунаєвецької громади,  які сформували  подарункові коробки з різними подарунками та побажаннями.

Ми дякуємо за співпрацю усім, хто долучився до благодійної акції. Подарунки доставлені до ГО " Кам'янець - Подільський Ратуша", команда якої в найближчий час доставить їх до дітей в лікарнях, в дитячих будинках та спеціалізованих закладах Сходу та Півдня України. Усі маленькі українці мають право на диво напередодні Новорічних та Різдвяних свят!