Поліцейський офіцер Новодунаєвецької громади прозвітував про роботу у 2023 році.

Дата: 05.02.2024 16:43

Поліцейський офіцер Новодунаєвецької громади прозвітував про роботу у 2023 році

24 січня 2024 року, під час чергового засідання виконавчого комітету Новодунаєвецької селищної ради на розгляд присутніх поліцейський офіцер громади Миронюк Вадим Олегович представив звіт за 2023 рік.

Впродовж звітного періоду, забезпечення правопорядку шерифами здійснювалось у 18 населених пунктах громади, де проживає близько 10 тисяч жителів.

За 12 місяців 2023 року місцеві шерифи розглянули 248 матеріалів звернень громадян  та виконали 426 службових завдань. Окрім того поліцейські офіцери громади безпосередньо розкрили 14 кримінальних порушень на території яку вони обслуговують, а також зафіксували 163 адміністративних правопорушення.

У вигляді профілактики порушень, а саме: шахрайств, домашнього насильства та порушень серед дітей  поліцейські офіцери громади проводять найбільший обсяг роботи. Спільно із Службою у справах дітей та КУ «Центр надання соціальних послуг» проводять перевірки родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Постійно надають допомогу у межах своїх повноважень мешканцям громади та проводять різні профілактичні заходи.

Разом з тим, спільно з громадою поліцейські провели збір гуманітарної допомоги для мешканців прифронтових регіонів.

Вони патрулюють, допомагають, спілкуються, співпрацюють, постійно реагують на повідомлення та продовжують  служити людям та забезпечують правопорядок на ввіреній їм території.