День українського добровольця!

Дата: 14.03.2024 08:57

14 березня Україна відзначає День українського добровольця. Це свято було створене на честь всіх тих, хто 14 березня 2014 року став на захист України і щоб ми завжди пам’ятали через що довелось та доводиться прямо зараз проходити нашій країні.

Ми завжди маємо безмежно дякувати людям, які були представниками мирних професій але коли ворог ступив на поріг нашого рідного дому, то вони не вагаючись стали на захист своєї рідної землі. Це люди сильного духу та сталевої волі, які точно знають, що коли прийшов ворог то його потрібно відігнати якнайдалі, бити цю нечисть і нізащо не віддати свого. Низький уклін воїнам – добровольцям, які міцною стіною стоять на захисті рідної землі. На жаль, багато хто з цих добровольців віддав у цій боротьбі своє життя. Вічна та світла пам’ять усім, хто ціною власного життя боронив Україну та наближав майбутню Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!