КП "Добробут - Водоканал" в черговий раз нагадує про своєчасну сплату за водопостачання та водовідведення.

Дата: 18.03.2024 10:11

Шановні абоненти КП «Добробут-Водоканал».

Адміністрація підприємства в черговий раз нагадує вам про своєчасну сплату  за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню. На даний час підприємство знаходиться у важкому фінансовому становищі. Саме від вашої вчасної сплати ми матимемо змогу надалі забезпечувати безперевні процеси з надання вам послуг по водопостачанню та водовідведенню, знезараженні питної води, ремонту водопровідних та каналізаційних мереж,  обслуговуванні обладнання.

Водоканал звертається до всіх категорій споживачів:

БУДЬ ЛАСКА, ЗДІЙСНЮЙТЕ ОПЛАТУ ЗА СПОЖИТІ ПОСЛУГИ НЕ ПІЗІШЕ 20 ЧИСЛА, ЩО НАСТАЄ ЗА РОЗРАХУНКОВИМ ПЕРІОДОМ

Оплатити за послуги можна й дистаційно.

Наші реквізити:

КП «Добробут-Водоканал»

Код ЄДРПОУ 35860754

Р/р UA753052990000026008046000832

АТ КБ «Приватбанк»

МФО 305299

Наголошуємо: при оплаті вказувати повну інформацію (особовий рахунок, прізвище споживача та адресу) для зарахування коштів саме на ваш особовий рахунок.

Для усунення  непорозумінь між абонентом та підприємством, для уточнюючого розрахунку за надані послуги, обов'язковою вимогою є фотофіксація водяних лічильників для усіх абонентів. Фото лічильника просимо скидати в групу «Водоканал» ст. Дунаївці або на вайбер тел.0936370026.

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація КП «Добробут-Водоканал»