ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2024 08:38

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!!!

Вітаємо вас із закінченням  навчального року - такого непростого та тривожного!!! Непросто  всім нам, ми волонтерили, організовували благодійні ярмарки, плели сітки, готували – і водночас навчали і вчилися. Ви вкотре показали, що наша сила – в єдності, у незламності патріотичного духу.

Дорогі одинадцятикласники бажаємо вам успішно склаcти національний мультипредметний тест, непохитної віри у себе, щасливої життєвої долі, нехай світлим та успішним буде ваш шлях.

Окремі слова подяки і найщиріші побажання в цей день педагогам - за високий професіоналізм, знання, життєвий досвід, душевне тепло, креатив, уміння знаходити швидкий вихід у надзвичайних ситуаціях, і при цьому, залишатись педагогами, якими б не були виклики суспільства.

І, звичайно, велика вдячність батькам за турботу, надійну підтримку та розуміння!.

Бажаємо всім міцного здоров'я, позитивного настрою, миру, добра, благополуччя і нескінченної віри в те, що все у нас буде гаразд! Миру кожній родині та ПЕРЕМОГИ нашій УКРАЇНІ!!!