Двох жителів Кам'янеччини засуджено за ухилення від мобілізації

Дата: 08.07.2024 16:06

Двох жителів Кам’янеччини засуджено за ухилення від мобілізації

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винними двох мешканців Кам’янеччини в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України)

Обом призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

У ході судового розгляду прокурорами доведено, що 34-річний житель Дунаєвеччини та 32-річний кам’янчанин в період воєнного стану в Україні, будучи військовозобов’язаними, перебуваючи на військовому обліку, отримали повістки про відправку до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією, однак без поважних причин на вказану дату і час на збір не з’явилися.

Вироки судів не набрали законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.