Кам'янець - Подільська окружна прокуратура вживає заходи до повернення незаконно приватизованої землі - "подвійна приватизація"

Дата: 09.07.2024 15:49

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вживає заходи до повернення незаконно приватизованої землі - «подвійна приватизація»

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури витребувано з незаконного володіння земельну ділянку площею 2 га.

Встановлено, що жителька одного із сіл Кам’янець-Подільського району, яка раніше вже використала своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у 2019 році звернулась до сільської ради із заявою про приватизацію земельної ділянки, площею 2 гектара, для ведення особистого селянського господарства, при цьому вказавши, що ще не використала своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки згаданої категорії.

Внаслідок вказаних незаконних дій, із комунальної власності вибуло 2 гектари землі вартістю майже сто тисяч гривень.

Тому прокурори Кам’янець-Подільської окружної прокуратури звернулися з позовом до суду.

Позов задоволено в повному обсязі.

На даний час рішення суду виконано - земельну ділянку повернуто у комунальну власність.