Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Відзначили День місцевого самоврядування

 

     Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

     З нагоди свята Дня місцевого самоврядування, 7 грудня, в актовому залі Дунаєвецької селищної школи відбулися урочистості, в яких взяли участь депутати, члени виконкому та працівники  Дунаєвецької селищної ради, старости сіл.

     Із запашним короваєм та вітальним словом до присутніх звернувся Дунєвецький селищний голова Антон Камінський. У своїй промові він відзначив, що сьогоднішнє свято об’єднує не лише тих людей, хто працює в органах місцевої влади і депутатів, а усіх жителів громади котрі, як ніхто вболівають за проблеми, дбають про розквіт своїх сіл та селища. Місцеве самоврядування - це потужна народна сила.

     На урочистостях  грамотами Хмельницької обласної ради та Дунаєвецької селищної ради за професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, сумлінне ставлення до викоання своїх обов'язків відзначено кращих працівників виконавчого апарату селищної ради, депутатів та старостів сіл.

     По закінченні свята у виконанні учнів школи в залі звучали вітальні пісні.

 « повернутися до списку новин