Тиждень початкової школи «Планета знань» в Морозівському НВК

Дата: 27.12.2017 10:20

Із 11 по 15 грудня у НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» проходив тиждень початкової школи під назвою «Планета знань».

Кожен день був присвячений певному предмету і мав свій колір.

Так, у понеділок, відбулось урочисте відкриття тижня. Учні 2 класу познайомили присутніх із програмою на кожен день. Директор НВК Розгонюк О.М. вручила дітям символічний золотий ключ, яким і відкрили двері тижня. У ході святкової лінійки учні відгадували загадки, за які отримували солодощі. Колір дня був червоним. З яким нетерпінням чекали діти своїх однокласників та учителів, щоб побачити чи присутній червоний колір у їхньому вбранні.

Вівторок був присвячений українській мові. Девіз дня «Думай, перевіряй, пиши». Діти підготували вислови про мову. Цього дня також було проведено конкурс знавців мови «Ллється рідне слово, як жива вода», який підготувала Свинарчук О.Р. Змагалися команди «Мальва» та «Калинонька». Із незначним відривом перемогла команда «Мальва». Колір цього дня – блакитний. Голівки дівчаток цвіли блакитними стрічечками, а хлопчики  – сорочечками та светрами.

Середа – день основ здоров?я та фізичної культури. Колір дня – жовтий. Девіз дня – «В здоровому тілі – здоровий дух». Спритність, силу та відповідальність показали збірні команди «Чемпіони» та «Козачата»  у спортивному змаганні «Веселі старти». Перемогла команда «Чемпіони». Підготували цей конкурс вчитель фізкультури Вермінський В.В. та Побережна Н.В., а після змагання учні зібрались на поле чудес «Здоровим будь». Переможцем у цій захоплюючій грі став учень 2 класу Новіцький Броніслав, який одержав «суперприз» із набору фруктів. Не залишились без вітамінів й інші активні учасники гри. Організатором гри була Огниста А.О.

А четвер був днем «казковим». Девіз дня «Читай, думай, розповідай». Колір дня – фіолетовий. Школярів у цей день чекала конкурсно-розважальна програма «Казковий вернісаж», яку підготувала Свинарчук О.Р. У конкурсі змагались команди «Колобок» та «Ріпка». Учні згадували головних героїв казок, вгадували казки за різними предметами. А у проміжках між конкурсами учні інсценізували для глядачів казки «Колосок» та «Теремок». Перемогу у цій грі здобула команда «Ріпка». Також учні підготували малюнки на виставку «Улюблений казковий герой».

П?ятниця – день природознавства під назвою «Подорож у цікавий світ природи». Колір дня  - зелений. Учителька Шеметова А.М. провела із дітьми КВК «Чи знаєш ти природу?». Змагались команди хлопчиків та дівчаток. Перемогла команда хлопчиків.

Після КВК відбулось закриття тижня. Діти отримали грамоти за перемоги у конкурсах.