Вітання з Днем матері

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері

Дорогі наші матусі! Прийміть найщиріші вітання. Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні. Глибокої пошани та щирої подяки, адже ви – найбільший дар у нашому житті. Нехай Ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а Ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність.

Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

З повагою Дунаєвецький селищний голова
Антон Камінський