Відбулось пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради

14 грудня 2017 р. в приміщенні Дунаєвецької загальноосвітньої школи відбулось пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради VII скликання. В ньому взяло участь 23 депутати. На засіданні  були присутні заступники селищного голови та начальники відділів виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради.

На розгляд депутатів були винесені питання:

1. Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади»
  2. Про Програму підвищення якості обслуговування платників та розвитку інформаційної мережі Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області на 2018-2019 рр.
  3. Про внесення змін до бюджету Дунаєвецької селищної ради на 2017 р.
  4. Про внесення змін до проектів
  5. Про прийняття майна у комунальну власність Дунаєвецької селищної ради
  6. Про присвоєння чергового рангу секретарю Дунаєвецької селищної ради Радецькому В.Е.
  7. Про віднесення посад старост Дунаєвецької селищної ради до шостої категорії посад місцевого самоврядування
  8. Про впорядкування умов оплати праці окремих працівників Дунаєвецької селищної ради та її виконавчого комітету
  9. Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Дунаєвецької селищної ради
  10. Земельні питання