Відзначення річниці визволення Дунаєвеччини

31 березня 2017 р. в м. Дунаївці відбулися заходи щодо відзначення 73 річничі визволення Дунаєвеччини від німецьких окупантів та 30-річчя створення районної ветеранської організації - урочиста царемонія покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам та Пленум районної організації ветеранів. Участь в заходах взяли ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, ветерани праці, голови ветеранських організацій району, керівництво та працівники районної державної адміністрації, районної ради, об'єднаних територіальних громад.

Дунаєвецьку селищну ОТГ на урочистостях представляв секретар селищної ради Віталій Радецький. Звертаючись до учасників зібрання він зазначив: "Ми повинні пам'ятати, що усі, хто воював у лавах Червоної армії, в складі УПА, в лавах армій інших держав антигітлерівської коаліції - усі вони воювали не за політичні гасла чи політичних лідерів. Вони боролися за те, щоб їхня земля, на якій проживали їхні дружини, діти, де мали жити їхні внуки, була вільною. За це вам, шановні ветерани та учасники бойових дій, низький уклін".

Грамотами та подарунками були нагороджені:

• Кучерявий Володимир Євдокимович - учасник бойових дій (с. Міцівці);
  • Лук'янов Тадеуш Казимирович - учасник бойових дій (с. Томашівка);
  • Чешньовський Антон Іванович - голова ветеранської організації (смт Дунаївці);
  • Марков Іван Іванович - голова ветеранської органіазції (с. Томашівка).