Селище Дунаївці на Великдень відвідав Народний депутат України Олександр Герега

Дата: 18.04.2017 21:58

У свято Воскресіння Господнього народний депутат України Олександр Герега разом з сім’єю та представниками команди «За конкретні справи», депутатами обласної та районних рад завітали у селище Дунаївці аби разом з вірянами помолитися під час святкового молебну.

«Великдень – свято єднання, свято віри та перемоги. Хмельниччина і вся Україна цьогоріч на честь Господнього Воскресіння об’єдналися в молитві і благали Всевишнього завершити війну та встановити мир в Україні. За останні роки кожен з нас оцінив важливість миру та єдності на рідній землі. Я переконаний, що молитви наші будуть почуті. В день, коли відкриваються небеса, на нас зійде Божа благодать, що подарує заспокоєння душам, сили для творення та примноження добра» – звернувся до християн та священнослужителів народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

Детальніше: Олександр Герега з родиною святкує Великдень на Хмельниччині