На селі відзначали іменини

Дата: 20.10.2017 13:01

14 жовтня Україна відзначала християнське свято Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України, а тернівчани Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади святкували ще й День народження свого села Тернова.

Чи не вся громада зібралась біля сільського будинку культури. Хазяї свята безкоштовно частували гостей смачними пампушками, гарячою юшкою та ще різними смаколиками. Концерт відбувся за участі місцевих учасників художньої самодіяльності та об’єднаної територіальної громади. Окрім вокальних номерів на святі були представлені й хореографічні постановки. В урочистій частині заходу Дунаєвецький селищний голова ради Антон Камінський разом із старостою села Анатолієм Цапаром та секретарем селищної ради Віталієм Радецьким привітали місцевих жителів зі святом. Особливою увагою та щирими словами привітань відзначили ряд жителів села. Та не тільки словами. Більше 20 мешканців отримали відзнаки та подарунки. Серед них: новонароджені  дітки, старожили села, молоді сім’ї, багатодітні матері, учасники бойових дій, нинішні захисники держави та люди, які беруть активну участь у розбудові села. Також з нагоди Дня села, заступник начальника Дунаєвецького відділу поліції Валерій Вишневський вручив Анатолію Цапару «За активну громадську діяльність, взаємодію з ветеранською організацією ОВС, багаторічну службу та з нагоди Дня захисника України» Почесну грамоту Хмельницької обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України та Медаль «Честь і доблесть».

Слід відмітити що  зі святковими концертами, розвагами,  шашликами та юшкою відзначали «свій день»  протягом літа усі села нашої територіальної громади. 103 річницю з дня свого заснування відсвяткувало і селище Дунаївці. Завершальним етапом циклу святкувань сільських Днів народжень відбувся в селі Тернова. Отже, знову усією громадою будемо чекати літніх теплих днів щоб відзначити черговий День села.