Поповнення книжкового фонду бібліотек

Що може бути приємніше для бібліотекаря, ніж запропонувати своїм користувачам нові книги? Адже кожне нове видання – це завжди непересічна подія, нове знайомство й приємне очікування свіжих вражень. Нові книги завжди викликають у читачів жвавий інтерес, вони приваблюють новизною інформації, оригінальністю викладу, мають чудову поліграфію та сучасне дизайнерське оформлення.
     Нещодавнього Дунаєвецька селищна бібліотека за Державною програмою для поповнення фондів публічних бібліотек україномовними книгами отримала 141 книгу для бібліотек об’єднаної територіальної громади.  До списку увійшла галузева та художня література для дорослих та дітей.
    Зовсім скоро користувачі зможуть ознайомитися із новими надходження у своїх сільських бібліотеках та в селищі Дунаївці.
Завідуюча Дунаєвецькою селищною бібліотекою
Леся Погинайко