Відзначили День медичного працівника

16 червня 2017 р. в актовій залі Дунаєвецької центральної районної лікарні відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника, який традиційно відзначається в третю неділю червня.

На свято були запрошенні лікарі та медичні працівники центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, які приймали вітання та цінні подарунки від голови Дунаєвецької РДА Олександра Бернашевського, голови Дунаєвецької районної ради Ольги Михальської, секретаря Дунаєвецької міської ради Миколи Острозького, секретаря Дунаєвецької селищної ради Віталія Радецького.

Відповідно до розпорядження Дунаєвецького селищного голови Антона Камінського почесними грамотами за значний внесок у розвиток системи охорони здоров’я та в справу оздоровлення населення Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади, надання високоякісних та кваліфікованих медичних послуг та з нагоди Дня медичного працівника нагороджені:

• колектив Міцівецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Чахаровський Віталій Болеславович, головний лікар Малієвецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Патюк Лариса Степанівна, сімейний лікар Дунаєвецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Решетник Наталія Павлівна, акушерка Лошковецького ФАПу
  • Варламова Лариса Францівна, фельдшер ст. Дунаєвецького пункту Хмельницького ОЦЕМДтаМК.

Фото з сайту http://dunrada.gov.ua/news/645