Відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Дунаєвецької селищної ради

Дата: 29.06.2017 17:14

Фото без опису Фото без опису

29 червня 2017 р. в приміщенні Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання двадцятої сесії Дунаєвецької селищної ради, на якому були присутні 17 депутатів.

На пленарному засідані розглянуто 23 питання порядку денного, заслухано представників громадськості с. Ставище щодо питання про перспективи існування НВК "Ставищенська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ", представників ПАТ "Укрателеком" щодо забезпечення смт. Дунаївці та с. Міцівці (а в перспективі і інших сіл) швидкісним Інтернетом, інші проблемні питання благоустрою, соціально-економічного та культурного життя населених пунктів Дунаєвецької селищної ОТГ.