ДНЗ «Дзвіночок» святкував День дошкілля

Дата: 28.09.2017 13:25

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від професіоналізму, мудрості вихователя, його терпіння, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини

24 вересня в Україні відзначали День дошкілля. Це ще одна можливість акцентувати увагу на важливості дошкільного виховання у формуванні особистості та подальшому житті дитини, показати творчий потенціал педагогів "дошкільників" та підвищити педагогічний досвід батьків.

У цей день в Дунаєвецькому ДНЗ «Дзвіночок» панувала святкова атмосфера. За участю вихователів всіх груп та дошкільників відбувся насичений, веселий святковий ранок, присвячений працівникам садочка. Малеча привітала колектив дошкільного закладу дзвінкими піснями, віршами та веселими танцями.