Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

День села Удріївці

     28 травня 2017 р. в селі Удріївці Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади вперше в його історії відбулося свято села.

     Урочистості розпочалися з 8 години ранку, коли священик о. Роман освятив воду у «панській криниці», побудованій ще за пані Орловської, яка багато років була занедбана. Криничку відремонтували за підтримки керівництва громади, силами комунального підприємства «Господар-ОТГ» та завдяки старанням жителів с Удріївці. Особливу подяку за це місцеві жителі висловлюють старості села Павлу Руденку та депутату Дунаєвецької селищної ради Леоніді Кузьмінській.

      О 14 годині дня розпочалася урочиста частина, де з поздоровленнями виступив Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, староста села Павло Руденко та депутат селищної ради Леоніда Кузьмінська. Цінні подарунки та вітання отримали найстарші жителі села, пари, які найдовше прожили в шлюбі, наймолодша сімейна пара, наймолодша жителька села, багатодітні матері та учасники бойових дій. Крім того, із доповіддю виступила Ліля Чепурна, яка розповіла історію села Удріївці – не в одного жителя бриніла сльоза, кожен згадав своє життя, життя своїх батьків, родичів, друзів.

      Найбільшим подарунком для жителів була концертна програма (лунали вірші, пісні, запальні танці) за участі місцевих талантів під керівництвом завідуючої будинком культури Катерини Кульпекіної та гостів із інших населених пунктів Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади. Для наймолодших – батути, солодка вата, безкоштовне морозиво, різні конкурси та забави.

     Багато гарних емоцій одержали удріївчани і гості села Удріївці. Всім виносимо подяку за гарний настрій і вдале свято!

За інформацією Леоніди Кузьмінської

 « повернутися до списку новин