Святкували разом День селища Чемерівці

Дата: 29.05.2017 15:53

Рясний травневий дощ не став на заваді святкуванню 26 травня Дня селища Чемерівці.

Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський та секретар Дунаєвецької селищної ради Віталій Радецький у складі делегації Дунаєвецького району взяли участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня селища Чемерівці.

Висловлюємо слова вдячності за запрошення голові Чемеровецької районної ради Павлишині Світлана Андріївні та голові Чемеровської селищної об’єднаної територіальної громади Собаню Олександру Володимировичу.

Більше про святкування за посиланням: http://chemerovecka.gromada.org.ua/news/16-11-05-29-05-2017/