Оновлення електромережі в селищі Дунаївці

Вже декілька тижнів в селищі Дунаївці бригада Дунаєвецького РЕМ разом з підрядною організацією «Буденергосервіс» м. Вінниця проводять роботи по реконструкції повітряних ліній напругою 0,4 кВ

Роботи проводяться за кошти ПАТ «Хмельницькобленерго» відповідно проекту «Капітальний ремонт повітряних ліній».

Загальний обсяг реконструкції - це заміна опор та неізольованого проводу на самоутримний ізольований провід (СІП)  в електромережах протяжністю 5, 6 км.

При будівництві та реконструкції електромереж сьогодні ПАТ „Хмельницькобленерго” надає перевагу самоутримному ізольованому проводу (СІП), який:

• підвищує рівень надійності, якості та безпеки послуг електропостачання;
  • суттєво скорочує витрати, як на обслуговування, так і на монтаж лінії;
  • знижує технологічні витрати електричної енергії;
  • збільшує термін експлуатації електромереж завдяки ізоляції із світлостабілізованого захисного поліетилену.

На даний час СІП застосовується як в магістральних повітряних лініях електропередачі, так і при обладнанні повітряних вводів у приватні будинки та господарські споруди.