Експрес – інформація

Сумна статистика свідчить, що найчастіше випадки отруєння чадним газом трапляються внаслідок порушення правил експлуатації газових приладів, пічного опалення та нехтування елементарними вимогами правил безпеки життєдіяльності, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я та життя. Часто в помешканні, намагаючись зберегти тепло, господарі поспішають зачинити витяжку, коли ще не прогоріло паливо. Внаслідок цього виділяється чадний газ, який є непомітним “ворогом” для мешканців. Тож під час опалювального сезону, на жаль, з цієї причини стається багато випадків отруєння людей, що мають смертельні наслідки.

16:37 29.10.2020

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

15:28 25.09.2020