З ДНЕМ ПРАВ ЛЮДИНИ!!!

Права людини як броня — вони захищають нас, вони як правила — говорять нам, як себе поводити. Вони подібні до природи, тому що їх можна зневажити, та до духу, тому що їх неможливо зруйнувати. Подібно до часу, вони  однаково  ставляться  до всіх нас: багатих і бідних, старих і молодих, білих і чорних, високих і низьких. Вони пропонують нам повагу, і вимагають від нас ставитися з повагою до інших. Вони подібні до доброти, правди і справедливості: ми можемо розходитися в думках стосовно їхнього визначення, але ми впізнаємо їх, коли бачимо, що їх порушують!!!Права людини невід’ємні!!! Ми не можемо  їх втратити, оскільки вони мають відношення до самого факту людського існування.

11:27 10.12.2019

Прес-служба Держенергоефективності

Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії IRENA підтримує Україну у розвитку «зеленої» енергетики та декарбонізації економіки

16:00 02.12.2019